בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

אל תחכי לי לצפייה ישירה

תיאור התוכן

אל תחכי לי לצפייה ישירה, אל תחכי לי להורדה, אל תחכי לי 2021 סרט ישראלי לצפייה ישירה או להורדה – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: אל תחכי לי הוא סרט מתח ונעורים ישראלי המבוסס על סיפור אמיתי בבימוי של רועי גלוסקא ודני רייספלד אשר יצא לאקרנים ב-2021. הסרט מספר את סיפורו של מתן אייזנברג (עומר חזן), נער בן 16, אשר עובר מהעיר רעננה לשכונת עוני ופשע, בדרך אייזנברג מתאהב בעדן (טיילור מלכוב), עולה חדשה מרוסיה ולא מקובלת בבית ספרה בדיוק כמו מתן. תקציר העלילה: מתן (עומר חזן) עובר לשכונת פשע אלימה אחרי פשיטת הרגל של אביו חיים (רני בלייר), ומתפתה לחיי התענוגות של העבריינים בשכונה. בסוף הסרט מתן מחליט להרוג את הכנופיה של יוסי סאלם ונכנס לכלא למאסר עולם בגיל 17.5 תוך שעדן (טיילור מלכוב), בת זוגו בהיריון מתקדם. הסרט מבוסס על סיפור אמיתי שקרה בין השנים 1993–1994.