בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

ערוץ ספורט 5 פלוס שידור חי ישיר לצפייה ישירה

תיאור הערוץ

ערוץ ספורט 5 פלוס לצפייה ישירה, ערוץ ספורט 5 פלוס שידור חי, ערוץ ספורט 5 פלוס שידור ישיר, ערוץ ספורט 5 + לצפייה ישירה, ערוץ ספורט 5 + שידור חי, ערוץ ספורט 5 + שידור ישיר, ערוץ SPORT 5 PLUS שידור חי ישיר לצפייה ישירה, ערוץ 56 לצפייה ישירה, ערוץ 56 שידור חי, ערוץ 56 שידור ישיר באיכות FULL HD ובחינם. תקציר הערוץ: ערוץ ספורט 5 פלוס הוא ערוץ הבת של ערוץ הספורט המרכזי, הוא למעשה משלים אותו והערוץ השני שנוסד במסגרת חבילת הערוצים של ערוץ הספורט. בדומה לערוץ ספורט 5, ערוץ 5 פלוס משודר בחינם לבעלי YES או HOT והוא מתמקד לא מעט בשידורי תוכניות הבית של ערוץ הספורט - שידורים חוזרים וחיים של חדשות הספורט, מגרש פתוח, יציע העיתונות, בובה של לילה ועוד, בנוסף כמובן לשידורים חיים אחרים כמו ליגת האלופות בכדורגל, משחקי גביע, משחקי כדורסל מהיורוליג, שידורי NBA, ועוד.