בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

ערוץ עכשיו 14 שידור חי ישיר לצפייה ישירה

תיאור הערוץ

ערוץ עכשיו 14 לצפייה ישירה, ערוץ עכשיו 14 שידור חי, ערוץ עכשיו 14 שידור ישיר, ערוץ 14 לצפייה ישירה, ערוץ 14 שידור חי, ערוץ 14 שידור ישיר, ערוץ ארבע עשרה שידור חי ישיר לצפייה ישירה, ערוץ חדשות ימני שידור חי ישיר לצפייה ישירה באיכות FULL HD ובחינם. תקציר הערוץ: עכשיו 14 (נקרא גם ערוץ 14) הוא ערוץ טלוויזיה ייעודי[1] מסחרי ישראלי הממומן באמצעות שידורי פרסומות. הערוץ מזדהה עם הימין הפוליטי בישראל. הערוץ הוקם כערוץ ייעודי למורשת ישראל בשם ערוץ המורשת. הוא החל לשדר ב־30 ביוני 2014 באפיק 20 בכבלים ובלוויין תחת המיתוג ערוץ 20. ב-18 בינואר 2021 זכה הערוץ במכרז לשידור באפיק 14. בנובמבר של אותה השנה החל לשדר באפיק 14, ומותג בשמו החדש "עכשיו 14", כערוץ חדשות ואקטואליה תחת מחלקת החדשות של הערוץ "חדשות 14". הערוץ הוא בבעלות חברת "ערוץ יהודי ישראלי בע"מ" שבעל השליטה בה הוא המיליארדר יצחק מירילשוילי, לאחר שאיש התקשורת אבי בר יצא מהשקעותיו בערוץ. מנכ"ל הערוץ הוא אריאל אדרי. העורך הראשי הוא יורם כהן (לשעבר העורך הראשי של מחלקת החדשות ברשות השידור). לערוץ יש גם ערוץ יוטיוב עם למעלה מ-145 אלף מנויים וכן למעלה מ-125 מליון צפיות.