בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

ערוץ ONE שידור חי ישיר לצפייה ישירה

תיאור הערוץ

ערוץ ONE לצפייה ישירה, ערוץ ONE שידור חי, ערוץ ONE שידור ישיר, ערוץ וואן לצפייה ישירה, ערוץ וואן שידור חי, ערוץ וואן שידור ישיר, ערוץ ספורט ONE שידור חי ישיר לצפייה ישירה, ערוץ וון שידור חי ישיר לצפייה ישירה, ערוץ ספורט וואן שידור חי ישיר לצפייה ישירה, ערוץ 50 לצפייה ישירה, ערוץ 50 שידור חי, ערוץ 50 שידור ישיר באיכות FULL HD ובחינם. תקציר הערוץ: המתחרה הגדול של אתר ערוץ הספורט במשך שנים, היה אתר ONE שנוסד בהובלת אופירה אסייג ומטרתו הייתה להביא פלטפורמה אלטרנטיבית של עדכוני וכתבות ספורט. במשך השנים האתר הפך להיות מאוד פופולארי והרבה בחרו בו כאתר הראשון עבורם בתחום הספורט, כתוצאה מההצלחה של אתר האינטרנט, נולד הרצון ליצור גם ערוץ טלוויזיה שיתחרה לחלוטין כבר בערוץ הספורט וכך נוסד לו ערוץ ONE / ערוץ וואן - הערוץ לא זכה להצלחה גדולה בתחילה, אך לאחר מכן החליט לרכוש את זכויות השידור על משחקי הליגה הספרדית בכדורגל - לה ליגה וזה עוד בשנים שכריסטיאנו רונאלדו שיחק בריאל מדריד וכמובן ליונל מסי בברצלונה. הערוץ שידר גם את משחקי הפועל ירושלים במפעלים האירופאים בהם שיחקה, והרחיב את היריעה לשדר לא רק את משחקי ברצלונה ריאל מדריד, אלא למעשה כל משחק בליגה הספרדית. בשל כך, רמת הפופולאריות שלו עלתה משמעותית והוא חלק בלתי נפרד מחבילת ערוצי הספורט הישראלים כיום.