בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

ערוץ ONE 2 שידור חי ישיר לצפייה ישירה

תיאור הערוץ

ערוץ ONE 2 לצפייה ישירה, ערוץ ONE 2 שידור חי, ערוץ ONE 2 שידור ישיר, ערוץ וואן 2 לצפייה ישירה, ערוץ וואן 2 שידור חי, ערוץ וואן 2 שידור ישיר, ערוץ ספורט ONE 2 שידור חי ישיר לצפייה ישירה, ערוץ וון 2 שידור חי ישיר לצפייה ישירה, ערוץ ספורט וואן 2 שידור חי ישיר לצפייה ישירה באיכות FULL HD ובחינם. תקציר הערוץ: לאור ההצלחה המסחררת של אתר ONE עם ערוץ הבית החדש שלו - ערוץ ONE עם שידורי משחקי הליגה הספרדית, נולדה לה הזדמנות חדשה כאשר כריסטיאנו רונאלדו החליט להעביר מריאל מדריד ולשחק ביובנטוס. במערכת ONE זיהו את ההזדמנות והעניין הרב שתקבל מחדש הליגה האיטלקית - סריה א', והחליטו לרכוש את הזכויות על שידורי הליגה הזו ובדיוק כמו עם ערוץ ONE, לסקר את כל משחקי הליגה - כך נולד לו ערוץ ONE 2 שמתמקד בעיקר בשידורי הסריה א' ועוד כל מיני אירועי ספורט די קטנים אחרים. כמו גם תוכניות בלעדיות של מערכת ONE.