בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

בלקספייס עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה

תיאור התוכן

בלקספייס עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה, בלקספייס עונה 2 פרק 1 להורדה, בלקספייס עונה 2 פרק 1 שידור חי, בלקספייס עונה 2 פרק 1 שידור ישיר, בלקספייס 2 פרק 1 המלא לצפייה ישירה או להורדה, בלקספייס 2024 פרק 1 לצפייה ישירה או להורדה, בלקספייס 2024 פרק 1 שידור חי ישיר, בלאקספייס עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה או להורדה, בלאקספייס עונה 2 פרק 1 שידור חי ישיר, בלק ספייס עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה או להורדה, בלק ספייס עונה 2 פרק 1 שידור חי ישיר, בלאק ספייס עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה או להורדה, בלאק ספייס עונה 2 פרק 1 שידור חי ישיר, Black Space עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה או להורדה, Black Space עונה 2 פרק 1 שידור חי ישיר, Blackspace עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה או להורדה, Blackspace עונה 2 פרק 1 שידור חי ישיר – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: בלקספייס היא סדרת דרמת מתח ישראלית שבמסגרתה חקירת אירוע ירי בבית ספר תיכון. הסדרה שודרה החל מ-13 בדצמבר 2020 ברשת 13. במאי 2021 עלתה הסדרה לשידור גם בשירות הסטרימינג של Netflix העולמית. ב-17 בינואר 2021 חודשה הסדרה לעונה שנייה[3][4][5]. ב-20 במאי 2024 החלו לפרסם פרומואים לעונה 2. תקציר העלילה: עונה 1 – בעת טקס יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל בתיכון “מורשת רבין” בראשון לציון נערך ירי בו נהרגים ארבעה תלמידים. משטרת ישראל חושדת בתחילה שמדובר בפיגוע על רקע לאומני, ומאשימה שלושה פלסטינים שעבדו בבית הספר. החוקר רמי דוידי (גורי אלפי), שלמד בתיכון בו אירע הירי, מפקפק בקו החקירה, ומוכיח כי הירי בוצע על ידי תלמידי בית הספר. תלמידי בית הספר משתפים עימו פעולה, והוא חושף כי הירי בוצע על ידי ארבעה מתלמידי בית הספר. על החוקרים לגלות מי מהתלמידים עומד מאחורי הטבח, תוך כדי שזולג להם מידע שנגלה אליהם מה”בלקספייס”, אפליקציית מסרים מיידיים מוצפנת. עלילת הסדרה היא בדיונית, אולם, במדינות אחרות ובפרט בארצות הברית (אנ’) – אירועי ירי המוני שבוצעו על-ידי תלמידים במקום לימודיהם הוא מציאותי ומתרחש לעיתים קרובות. עונה 2 – עלילת העונה השנייה תתרכז במסיבת סיום תיכון של שכבה י”ב שהובילה לתוצאות הרסניות, דבר המוביל לחקירה חדשה של החוקרים רמי דוידי ומורג שמואל.