בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

המאבטחת פרק 1 לצפייה ישירה

תיאור התוכן

המאבטחת פרק 1 לצפייה ישירה, המאבטחת פרק 1 להורדה, המאבטחת פרק 1 שידור חי, המאבטחת פרק 1 שידור ישיר, המאבטחת עונה 1 פרק 1 לצפייה ישירה או להורדה, המאבטחת עונה 1 פרק 1 שידור חי ישיר, מאבטחת פרק 1 לצפייה ישירה או להורדה – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: קומדיה חדשה בת שמונה פרקים של ערוץ ZOOM בכיכובה של תום יער. ‘גוזל’ היא האחות הקטנה והכושלת במשפחה של מאבטחים מוצלחים וקשוחים. חלומה הגדול של גוזל הוא להיות חלק מחברת האבטחה המשפחתית, אבל היא מצליחה להרוס כל משימה שהיא מקבלת. אביה האוהב והרחמן (טל פרידמן) מעניק לה הזדמנות אחרונה: כל מה שעליה לעשות הוא להוכיח שהיא מסוגלת לאבטח בבית הספר את קסם לוין (אוראל דרי, “ילדי בית העץ”), בנו של ראש העיר. קסם עצמו לא מבין למה הוא צריך מאבטחת צמודה ומנסה להיפטר ממנה. כך מוצאים את עצמם גוזל וקסם, שני הפכים מושלמים, צמודים זה לצד זה, כשגוזל נחושה לאבטח אותו מכל סכנה שבעולם. רק שבניגוד לחוקי המשפחה, גוזל מגלה שהיא נקשרת אליו ומתחילה לאהוב אותו באמת. קסם הוא היחיד שמבין אותה באמת ובפעם הראשונה בחיים מאפשר לה גם לעשות כיף. גם קסם מבין שהחיים שלו השתדרגו מאז שגוזל הגיעה. גם עם עלמה זק, עינת שרוף, שיפי אלוני, שירה נאור, יובל שגב, הילה גולדברג, אבי דנגור, נועה בן גיגי, גור עדן, פטר קנולר. את הסדרה יצרו שחר איינבינדר (“אלישע”), ענבל ארבל ואבי בלקין (“לה פמיליה”, “גדול עלינו”, “הקלמרים”), שגם משמש כתסריטאי ראשי. ביים שי בן עטר (“גדול עלינו”, “נבסו”, “חברות”).