בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

המסור X (המסור 10) לצפייה ישירה

תיאור התוכן

המסור X לצפייה ישירה, המסור X להורדה, המסור X תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, המסור X כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, המסור X סרט 2023 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, המסור 10 לצפייה ישירה, המסור 10 להורדה, המסור 10 תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, המסור 10 כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, המסור 10 סרט 2023 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, המסור 2023 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, Saw X לצפייה ישירה, Saw X להורדה, Saw X תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, Saw X כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, Saw X סרט 2023 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, Saw 10 לצפייה ישירה או להורדה, Saw 2023 לצפייה ישירה או להורדה – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: המסור X (באנגלית: Saw X או המסור 10) הוא סרט אימה אמריקאי, שעלה לאקרנים ב-29 בספטמבר 2023. עלילת הסרט העשירי מתרחשת בין אירועי הסרט הראשון לשני ומשמשת גם כפריקוול. הסרט בוים על ידי קווין גרוטרט (אנ’) ונכתב על ידי ג’וש סטולברג ופיטר גולדפינגר. סרט זה הוא הפרק העשירי בסדרת סרטי המסור, ובסרט מככבים טובין בל, שוני סמית’, סיננוב מקודי לונד, סטיבן ברנד, מייקל ביץ’ ורנטה ואקה. באפריל 2021, דווח שסרט עשירי נמצא בפיתוח עם “Twisted Pictures (אנ’)”, כאשר סטולברג וגולדפינגר, כותבי שני הסרטים הקודמים של הזיכיון, “המסור 8″ ו”המסור: המעגל נסגר”, אישרו שהתסריט הושלם בדצמבר 2021. מאוחר יותר, באוגוסט 2022, פרסומים חדשים דיווחו שהסרט יבוים על ידי גרוטרט, שערך את רוב סרטי המסור הקודמים, וביים את “המסור 6″ ו”המסור 7”. צילומי הסרט התרחשו מאוקטובר 2022 עד פברואר 2023 במקסיקו סיטי. הסרט עלה לאקרנים בארצות הברית תחת הפצת “סרטי ליונסגייט (אנ’)” ב-29 בספטמבר 2023. ובישראל, הסרט עלה לאקרנים ב-28 בספטמבר 2023.[5] הסרט זכה לביקורות חיוביות מהמבקרים, כאשר רובם תיארו אותו כ”הסרט הטוב ביותר” מאז הסרט הראשון בזיכיון, ושיבחו בעיקר את הופעתם של בל וסמית’. תקציר העלילה: מספר שבועות לאחר המשחק בחדר השירותים הרעוע משנת 2004, לג’ון קרמר נמסר שבגלל הגידול במוחו נותרו לו חודשים לחיות. הוא משתתף בקבוצת תמיכה לחולי סרטן, ושם פוגש את הנרי קסלר, שלטענתו קיבל גם אבחנה סופנית. מאוחר יותר, ג’ון פוגש את הנרי בריא לכאורה, שטוען כי נרפא על ידי טיפול שנעשה על ידי קבוצת רופאים בראשות ד”ר פין פדרסון. ג’ון הנואש יוצר קשר עם בתו של ד”ר פדרסון, ססיליה, שמפנה אותו למרפאתה במקסיקו סיטי.

ג’ון מוסע על ידי נהג המונית, דייגו, שמסיע אותו למרפאתה של ססיליה בזמן שמראה ומסביר לו על בירת מקסיקו. בהגיעו, ג’ון פוגש את גבריאלה, שלטענתה ססיליה הצילה את חייה. לאחר מכן, ג’ון פוגש את ססיליה והצוות שלה – מתאו, ולנטינה וד”ר קורטז. בזמן פגישתו, ג’ון פוגש אחד מהמטופלים, פרקר סירס, שזה עתה עבר ניתוח. ג’ון פוגש גם את קרלוס, ילד שגר בקרבת המקום, והשניים מתחברים כאשר ג’ון תיקן את אופניו. לאחר הניתוח להוצאת הגידול, ג’ון מתעורר כאשר ססיליה מודיעה לו כי עבר את הניתוח בהצלחה. לאחר שג’ון חזר לחייו השיגרתיים, הוא רוכש מתנה לגבריאלה, אך כשחוזר למרפאה, הוא מוצא אותה נטושה ומבין שכל הניתוח היה תרמית והונאה.

ג’ון מגלה שד”ר קורטז היה בעצם דייגו, וחוטף אותו. ג’ון שם אותו במלכודת שבה הוא נאלץ להסיר חומר נפץ המחובר לזרועותיו על ידי חיתוך בשרו, ושורד בהצלחה. דמות מסתורית העוטה מסכת חזיר חוטפת את ולנטינה, מתאו, גבריאלה, ולנגד עיני ססיליה, הדמות מתגלה כאמנדה יאנג, השוליה של ג’ון.

הארבעה מתעוררים במרפאה, ושם ג’ון ואמנדה מקבלים את פניהם; צוות הרופאים “ישחק” במשחק, ולכל אחד משחק משלו. הראשונה שתשחק במשחק זו ולנטינה; עליה לכרות את רגלה בעזרת מסור חוטי ולספק דם למכל לשחרורה. ולנטינה מצליחה לכרות את רגלה, אך זמנה אזל וראשה נערף. לאחר מותה של ולנטינה, מקבלת ססיליה שיחה נכנסת מטלפון הנייד שלה הנמצא במרכז החדר, היא לא מצליחה להגיעו ומשתמשת במעיים של ולנטינה, ומצליחה, אך אמנדה מהממת אותה ומחרימה את הטלפון. פרקר פורץ למרפאה בטענה שהוא רוצה החזר כספי בכך שרימו אותו, ואמנדה מכה בראשו וחוטפת אותו. לאחר שנודע כי גבריאלה צורכת בסמים, אמנדה מנסה לשכנע את ג’ון לשחרר אותה מכיוון שגם הייתה כזו, ומסרב. המשחק של מתאו מתחיל; עליו לקדוח בגולגולתו ולהסיר חלק מרקמת המוח כדי להשיג את המפתח לשחרורו. זמנו אזל במהרה, ומת על ידי מסכה הנסגרת עליו ששורפת את פניו. המשחק של גבריאלה מתחיל; בעודה תלויה באוויר בידה וברגלה ונתונה בקרינה מייננת על פניה ותאלץ לשבור את איבריה הכבולות לשחרורה, ושורדת בהצלחה. ג’ון מורה לאמנדה כי מגיע לה לחיות וצריך לקחת אותה אל בית החולים, אך באופן פתאומי, פרקר מאלץ את ג’ון ואמנדה לשחרר את ססיליה באיומי אקדח.

לאחר שחרורה של ססיליה, היא מתגלה כבת זוגו של פרקר שמתגלה גם כחלק מהתרמית. השניים מכריחים את ג’ון לכבול את עצמו במלכודת שנועדה למשחק של ססיליה. לאחר מכן, ססיליה שוברת את המפרקת של גבריאלה. השניים רוצים להתחיל את המשחק של ג’ון שבו צריך מתחרה, וססיליה שומעת את קולו של קרלוס מבחוץ, ומביאה אותו למשחק בכך שהבחינה שג’ון מתיידד איתו וכי הוא אדם חף מפשע. במשחק, השניים נמצאים על סוג של נדנדה מאוזנת כך שהשניים צריכים למשוך בידית בזמן שנשפך דם על פניהם, מה שגורם לאי חדירת נשימה, ואחד מבין שניהם אמור למות. בזמן שססיליה ופרקר נכנסים לחדר הבקרה של ג’ון כדי להביא את הכסף הגנוב, לפתע, החדר ננעל ודולף ממנו גז כימי, כשההפוגה היחידה היא חור אוורור גדול המתאים לראשו של אדם אחד. לאחר שג’ון וקרלוס משתחררים, ג’ון מגלה כי סחט מידע מדייגו ובכך פיתה את ססיליה לחדר. ססיליה דוקרת את פרקר למוות, ורואה לנגד עיניה את ג’ון, אמנדה וקרלוס (שג’ון נתן לו את הכסף) עוזבים, בעודה כלואה.

בסצנת אמצע הכתוביות, הנרי מתעורר בזמן שמלכודת קשורה לגופו, בכך שרימה את ג’ון לגבי הצלקות בגופו עקב גידול. ג’ון מודה למארק הופמן והשניים מענים את הנרי בחדר השירותים הרעוע.