בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

מיליארדים עונה 7 פרק 5 לצפייה ישירה

תיאור התוכן

מיליארדים עונה 7 פרק 5 לצפייה ישירה, מיליארדים עונה 7 פרק 5 להורדה, מיליארדים עונה 7 פרק 5 תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, מיליארדים עונה 7 פרק 5 כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, Billions עונה 7 פרק 5 לצפייה ישירה, Billions עונה 7 פרק 5 להורדה, Billions עונה 7 פרק 5 תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, Billions עונה 7 פרק 5 כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: מיליארדים (באנגלית: Billions) היא סדרת דרמה אמריקאית שנוצרה על ידי בריאן קופלמן, דייוויד לוין ואנדרו רוס סורקין, בה מככבים פול ג’יאמטי ודמיאן לואיס. הסדרה מבוססת באופן רופף על התובע הפדרלי לפשעים פיננסים פריט בהרארה, התובע הכללי הפדרלי של מחוז דרום ניו יורק. הסדרה עלתה לאוויר ב-17 בינואר 2016 ברשת הערוץ “Showtime”. העונה השביעית והאחרונה עלתה לשידור ב-11 באוגוסט 2023. תקציר העלילה: בובי “אקס” אקסלרוד ניצל מפיגועי 11 בספטמבר ועל חורבות החברה שמרבית חבריה נספו הקים את אקס קפיטל, קרן גידור שבסיסה בקונטיקט. אקס שצבר הון עתק הוא בן אדם כריזמטי שהוועדה לניירות ערך ולבורסות בארצות הברית מבקשת מצ’אק רודס, התובע הכללי של מחוז דרום בניו יורק, לחקור אותו בעקבות פעולות פיננסיות בתחום האפור של החוק. אשתו של צ’אק, ונדי, עובדת כמאמנת מוטיבציה/פסיכיאטרית באקס קפיטל, והעיסוק של צ’אק באקס קפיטל יוצרת מתיחות משפחתית ומורכבות אישית. נסיבות אלו יוצרות קרבות על פני ומתחת לפני השטח בין רודס לאקס.