בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

רואים את הקול פרק 5 לצפייה ישירה

תיאור התוכן

רואים את הקול פרק 5 לצפייה ישירה, רואים את הקול פרק 5 להורדה, רואים את הקול פרק 5 שידור חי, רואים את הקול פרק 5 שידור ישיר, רואים את הקול עונה 1 פרק 5 לצפייה ישירה או להורדה, רואים את הקול עונה 1 פרק 5 שידור חי ישיר – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: רואים את הקול היא תוכנית מציאות ישראלית המבוססת על התוכנית האמריקאית “I Can See Your Voice” של רשת פוקס, שהיא בעצמה מבוססת על התוכנית הקוריאנית בשם “I Can See Your Voice — Mystery music game show”. התוכנית תעלה לשידור ב-28 בפברואר 2023. חברי הפאנל והמנחה: מנחה התוכנית הוא ארז טל, וחברי הפאנל הם עידו רוזנבלום, אילנית לוי, שירי מימון ואבי נוסבאום. במהלך העונה יופיעו חברי פאנל זמרים אורחים שונים כחברים נוספים בפאנל למשך פרק אחד. חברי פאנל אורחים כוללים את מוקי, הראל סקעת, משה פרץ, יהונתן מרגי, פבלו רוזנברג ומרגלית צנעני. הפורמט: בכל פרק, ישתתפו מספר “זמרים סודיים”, חלקם זמרים מצוינים וחלקם זמרים “זייפנים”, מולם ישב פאנל מומחים שמטרתו היא לנסות לזהות ולהדיח את ה”זייפנים” מהקבוצה, מבלי לשמוע אותם שרים בעזרת רמזים. סיבובים: כל פרק מציג בפני האמן האורח שבעה אנשים שזהותם וקול השירה שלהם נשמרים סמויים עד שיודחו להופיע על “בימת האמת” או יישארו בסופו של דבר לבצע את הדואט האחרון. הפקה: שידורי קשת הכריזה לראשונה על פיתוח הסדרה ביולי 2022, בעקבות הצלחת התכנית “הזמר במסכה”. את התכנית יצרה גיל הפקות.